Про Bill-Mill

Українська пошукова система Bill-Mill - це комп'ютерна система, призначена для пошуку текстової та графічної інформації зберігаючи приватність пошуку у всесвітній мережі. Користувачі вводять пошукові запити і отримують згенеровані сторінки результатів, які містять вказані ключові слова.

Пошукова система «Bill-Mill» - це частина національної інформаційної платформи, завдяки якій наша держава заявляє про себе, про свій цифровий та інтелектуальний потенціал в колі більш технологічних і розвинених країн.

Дізнатись більше

3
засновника

Компанію заснували 3 українських підприємці з однією спільною ідеєю.

2017
рік запуску

проєкт пройшов рестарт, посилився і стрімко розвивається

31 500 000
інвестицій

Особистий капітал і приватні інвестиції


Місія Bill-Mill

Місія пошукової системи Bill-Mill - створення незалежного інформаційного простору України. Для зручного пошуку з будь-якої точці світу, ми об'єднуємо на одному ресурсі всю інформацію про державу.

 

Місія всього проєкту - збереження, розвиток і масштабування національного IT-напрямку. Створення ефективного стартап-простору.

Ми хочемо, щоб Україна розвивалася, а її жителі пишалися створенням унікальних, інноваційних та популярних продуктів. Прагнемо забезпечити кращий IT-клімат і дозволити людям з ідеями, стартапами розвиватися та гідно заробляти на території України.


Назва Bill-Mill

Ми підбирали метафору, яка максимально точно опише процеси проєкту і для того, що б бренд Української пошукової системи легко запам'ятовувався й асоціювався з Україною.

Тому вибрано слово «mill», як символ системи, що в перекладі означає «млин». Та слово «bill», яке має декілька тлумачень, але ми вживаємо його в значенні «афіша».

«Bill-Mill» в перекладі - «Афішний млин».


Образ Млина

Образ млина, як символ платформи Bill-Mill, об'єднує явні і приховані алгоритми пошуку та видачі. У млині є зовнішній прояв - лопаті, які видно здалеку і які знаходяться в постійному русі, привертаючи до себе увагу.

Жорна знаходяться всередині, але саме вони забезпечують процес обробки даних.

Таким чином, млин Bill-Mill - це взаємозв'язок пошукових запитів, результатів видачі інформаційної платформи та інтеграції спектру бізнес-процесів, наданих користувачам системи.


Для кого створений Bill-Mill

Українська пошукова система Bill-Mill створена для всіх, без винятку, користувачів мережі інтернет. Але наша команда створює цю систему, в першу чергу, для українців, з бажання представити державу, в якій ми живемо, всьому світу і показати її можливості. Україна має великий потенціал для розвитку, як на внутрішньому, так і на світовому ринку. Не хочеться чекати, коли хтось створить черговий невідповідний бренд країни. Є люди, які готові вже зараз робити свою країну популярною.

Зараз Україну асоціюють з війною, Чорнобилем, корупцією і боксом.

Але у нас в країні є багато яскравого, цікавого, того, чим можуть пишатися самі українці, того, чим хочуть користуватися і в Україні, і за кордоном.


Для чого створений Bill-Mill

Ми занадто довго спостерігали за тим, як різні пошукові системи ускладнюють свої алгоритми, намагаючись нав'язати й продати нам абсолютно все, навіть те, що нам не потрібно, а так само порушити кордони нашого приватного життя. Ми втомилися від інформаційного сміття і від напруги, що наша особиста інформація, не така вже й секретна.

Компанії, без вашої згоди, заробляють гроші на вашій персональній інформації, а ми вважаємо - ви заслуговуєте на приватність.

У Bill-Mill впевнені, що інтернет і всі сервіси в ньому, повинні служити людині, а не навпаки.

Ми сміливо взялися за створення інформаційно-пошукової системи з рівнем конфіденційності, яку хотіли б особисто для себе і яка має максимальну користь.


Про нас в ЗМІ


Шукайте і знаходьте будь-яку необхідну вам інформацію через Bill-Mill

Без відстеження вашого пошуку, без цільової реклами після відвідування будь-яких сайтів - тільки чистий і точний український пошук.

Почати пошук