Рекламуйте
свій бізнес
у Bill-Mill

Показуйте оголошення тільки зацікавленій аудиторії!

За допомогою сервісу контекстної реклами Bill-Mill, ваше оголошення з'являється саме тоді, коли люди шукають товар або послугу, аналогічну Ваших пропозицій.

Охоплення Bill-Mill - вся Україна!


Bill-Mill підбирає
слушний момент для
показу Вашої реклами

Через Bill-Mill люди шукають що подивитися, чим зайнятися, що купити, де замовити, куди піти та інше. Ваша реклама з'явиться саме тоді, коли відвідувач шукає товари або послуги вашої категорії.

Своєчасна цільова реклама перетворює звичайного користувача в зацікавленого клієнта.

Почати зараз

Переваги:

Ми даємо можливість бути номером 1 в українському пошуку

Унікальність в найменуванні бізнесу або імені - гарантія того, що Ви будете першим у видачі пошукової системи при купівлі нашої контекстної реклами. Алгоритм Bill-Mill показує вас першим за вашими ключовими словами.

Рівноправність в ціні

Популярність вашого бізнесу для нас - це не привід завищувати вартість реклами. В Bill-Mill фіксована оплата за кліки по оголошенню.

Купуєте рекламний пакет, створюєте оголошення, додаєте ключові слова та демонструєтеся в нашому пошуковику. Закінчилися кліки? Докуповуєте з дисконтом від кількості: береш більше - платиш менше. Просто.

Мета Bill-Mill - свіжа, сучасна українська пошукова система з анонімністю пошуку та бюджетною контекстною рекламою.

Паритет у видачі

Bill-Mill організовує рівномірний показ всіх рекламодавців системи в рандомном порядку. Актуально, коли з'являться конкуренти зі схожими пропозиціями. 3 перших і 3 останніх рекламних місця на першій сторінці видачі. Вас помітять. Bill-Mill дотримується Балансу.

Отримуйте
потрібний результат
доступно!

Цільові відвідувачі на ваш сайт

Ручна модерація кожного вашого оголошення.
Ми за те, що б користувачі отримували максимально точні відповіді на свій запит. Правильно складене оголошення - це цільовий клієнт до вашого сайту.

Для економії кліків і отримання максимально цільового трафіку на ваш сайт, ми розробили невеликі банери. Перед натисненням на оголошення користувач бачить банер з описом вашої пропозиції. Якщо клієнт бачить те, що шукає - він перейде до вас на сайт. Далі справа за вами!


Електронна візитка

Якщо на питання "а як вас знайти в інтернеті?", у вас немає відповіді, оскільки ви пропонуєте послуги в приватному порядку (юрист, тесля, ювелір, клінер та ін.), ми подбали про вас!

Купуйте мінімальний рекламний пакет, розмістіть оголошення, прикладіть фото свого товару або послуг, вкажіть номер, додайте ключові слова. Готово!

Візитка виконує дві функції: популяризація вас в пошуковику Bill-Mill і особиста online-візитка. Клієнт легко знайде ваш контакт і опис по найменуванню бізнесу або прізвища.

Почати зараз

Оберіть оптимальний
пакет реклами

У Bill-Mill можливо доступно рекламуватися на будь-який бюджет.

Придбайте пакет, відповідний вашим можливостям і меті та починайте рекламуватися.
Збільшення продажів ближче ніж ви думаєте.

Крім того, ви можете в будь-який час припинити показ оголошень, а так само докупити кліки, якщо вони закінчилися.


Додаткові кліки
з дисконтом

Коли ваше оголошення вичерпало кількість кліків, ви можете купити новий рекламний пакет або докупити потрібну кількість кліків під ваше завдання.

Почати користуватись

Співпрацюйте з Bill-Mill щоб
знаходити потрібних клієнтів